Hakkımızda

Hakkımızda

Bolu Akademinik, aile ortamı sıcaklığında günlük bakım hizmetlerini en iyi şekilde sunmak ve yüksek kaliteli bir okul öncesi eğitim sağlamak için özenle çalışmaktadır. Çocuğun ihtiyacına uygun doğru yeri seçmenin önemli bir karar olduğunu anlıyoruz ve hizmet verdiğimiz her ailenin beklentilerini karşılamak için çalışıyoruz.

Okul Öncesi programlarımızı özenle araştırıyor ve titizlikle çocuklarımıza aktarıyoruz. Küçük çocuklarımızın rahatça ve güvenle öğrenmelerini sağlamak için hayal gücü, inovasyon ve eğlence anlayışıyla yaklaşıyoruz. Her müfredat, yaratıcı oyuna odaklanarak erken beyin gelişimini teşvik etmek için çeşitli ilginç ve ilham verici aktiviteler içerir. Başkalarıyla çalışarak ve oynayarak öğrenme sevgisini teşvik ediyoruz. Çocuklarımız, okuldaki deneyimlerinden en iyi şekilde faydalanmalarını sağlamanın başka bir yolunu öğrenirken eğlenirler.

Bolu Akademinik'de, temiz ve modern tesisimiz her çocuğa fiziksel, bilişsel, sosyal ve duygusal olarak öğrenme ve büyüme yeteneği sağlar. Öğretmenlerimiz, bol miktarda uygulamalı öğrenme sağlayan iyi bir müfredat ile çocuklarımızı ilkokul ve yaşam boyu öğrenme için hazırlar.

 

Misyonumuz & Vizyonumuz

Misyonumuz

Bolu Akademinik, çocuklarımız için güvenli, sağlıklı ve teşvik edici bir ortam sağlamayı taahhüt eder. Öğrencilerin öğrenme ortamındaki sosyal, duygusal, fiziksel ve bilişsel olarak tam potansiyellerine ulaşmalarını sağlamak için her gün zenginleştirici fırsatlar sunuyoruz.

Oyun temelli öğretim programı sosyal ve duygusal beceriler ile fiziksel gelişim konularına odaklanmaktadır. Sınıflar, çocuklarımıza ilham vermek, her çocuğun ilgi alanlarını, fikirlerini ve bağımsızlığını yakalamak ve kendini daha fazla tanımasını sağlamak için tasarlanmıştır.

Programın gücünün, öğretim elemanlarının özverileriyle olduğuna inanıyoruz. Öğretmenler hayal gücü ve yaratıcılığı teşvik etmek için nazik ve özenli bir atmosfer oluştururlar. Karşılıklı saygı çerçevesinde ebeveynler, öğretmenler ve idareciler arasında günlük iletişimi teşvik etmeye çalışıyoruz. Ebeveynlerin bir çocuğun hayatındaki en önemli yetişkinler olduğuna inanıyoruz; bu nedenle, kapılarımız her zaman ebeveynlere açıktır.

Bolu Akademinik, insanlara değer veren bir kurumdur: çocuklarımız, ebeveynleri ve çalışanlarımız... İçimizdeki güvenimizi kazanmak için sürekli çalışıyoruz ve her gün hizmet verdiğimiz toplumda en iyi erken çocukluk eğitimi sağlayıcıları olmak için çalışıyoruz.

Vizyonumuz